Dostawcy energii coraz częściej stają przed pytaniem, czy przepustowość ich istniejącej sieci niskiego napięcia jest wystarczająca, aby sprostać wyzwaniom rosnącego zapotrzebowania na energię: czy kosztowna rozbudowa sieci jest zawsze właściwym rozwiązaniem, czy też inteligentna kontrola mocy zapewni niezawodne zasilanie? Zanim jednak zostanie podjęta decyzja, czy w ogóle należy podjąć działania, dostawcy energii potrzebują  jasności co do stałego stanu sieci, co oznacza, że ​​muszą być gromadzone dane dotyczące pomiarów prądów i przepływów energii w czasie rzeczywistym. Wiele istniejących rozwiązań niestety wiąże się ze sporym wysiłkiem i kosztem.

Znaleźliśmy praktyczne rozwiązanie, które dokładnie mierzy i monitoruje zużycie sieci dystrybucyjnej niskiego napięcia. Ważne było, aby montaż był możliwy nie tylko w przypadku nowych systemów, ale także do modernizacji istniejących przy niewielkim nakładzie pracy. 

Aby zapewnić wymagane dane pomiarowe, oferujemy rozłączniki bezpiecznikowe naszej serii E3 już zmontowane z przekładnikami prądowymi i odpowiednimi połączeniami wtykowymi. Te idealnie dopasowane komponenty stanowią podstawę inteligentnej sieci i mogą być instalowane w systemie niezależnie od preferowanego systemu pomiarowego – czy to zmodernizowane, czy jako nowa instalacja. Korzystasz z niewielkiego nakładu pracy, ponieważ wszystkie niezbędne prace związane z podłączeniem zostały już wykonane przez nasz dział produkcji, a przekładnie są ściśle określone. Dzięki temu wszystkie istotne punkty pomiarowe można ustawić szybko i łatwo. 

Korzyści: 

  • Mały wysiłek instalacyjny! 
  • Wszystkie komponenty z jednego źródła. 
  • Może być używany niezależnie od preferowanego systemu pomiarowego.
  • Łatwa integracja z systemami zarządzania energią dzięki zdefiniowanym przekładniom transformatora.

Tags

rozłączniki bezpiecznikowe, seria E3


Analizator E3-DMM-5T-2

Analizator E3-DMM-5T-2

ONA-2

ONA-2